Kullanım Koşulları

1. Giriş

Öğretmenlerin iletişim bilgileri, öğretmenin ders taleplerini onayladığı ve ilk dersi planlamak için iletişim bilgilerinin verilmesine izin verdiği durumlar dışında, asla öğrencilere iletilmez.

Sitenin tüm sayfaları HTTPS protokolü ile korunur ve sayfalar arasındaki dolaşım şifrelenmiştir.

Finedemy, son 4 hanesi dışında üyelerin hiçbir kart bilgisini tutmaz.

Finedemy üyelerin bilgilerini ve verilerini satmaz ve kiralamaz.

İlanlara göz attıktan sonra, öğrenciler seçtikleri öğretmenlerle iletişime geçebilir.

Bunun için, arama kriterlerine uyan tüm öğretmenlere bir mesaj yazarak talep gönderir. Bu mesajlar öğrencilerin Finedemy dışındaki iletişim bilgilerini (telefon numarası, e-posta adresi, sosyal medya hesapaları, internet adresi vs.) içeremez.


Öğretmenin, gelen ders taleplerini görüntüleyebilme ücreti paket seçeneklerince minimum 80 TL'dir. (Öğretmen Premium) Bu abonelik öğretmene aboneliği süresince gelen ders taleplerini görüntüleyebilme ve iletişime geçme hakkı verir. Abonelik otomatik olarak yenilenir ve taahhütsüzdür.

Öğretmen dilediği zaman hesap ayarlarından aboneliğine son verebilir.

Öğretmene gelen ders talepleri birden fazla olsa bile, öğretmen minimum 80 TL tutarındaki Öğretmen Premium ücretini sadece ayda bir kez öder ve gelen ders taleplerini görmeye devam eder.

Ders talebi kabul edildiyse ve sonrasında etik ve yasal sebeplerden dolayı (öğrenci yerine sınava girme veya ödevin tamamını yaptırma gibi) reddedildiyse, Finedemy geri ödeme talebine olumlu yanıt vermeyecektir.

1. Gizlilik politikası

1.1. Genel hükümler

Finedemy (“biz” veya “bize” veya “Şirketimiz”) bilgilerinizin gizliliğini oldukça ciddiye almaktadır. Gizlilik Politikamız, finedemy.com İnternet sitesi (“Platform”) üzerinden sağlamış olabileceğiniz bilgilerin toplanması, kullanılması ve paylaşılması ile ilgili uygulamalarımız hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla tasarlanmıştır.

Bu politika, bize sunmuş olduğunuz ve topladığımız kişisel bilgileri nasıl kullandığımıza dair bir rehberdir. Sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerin kullanımı hakkında uygulamalarımızı bilmek ve anlamak için bu metni dikkatlice okumanız gerekmektedir. 

2. Topladığımız Bilgiler

Aşağıdaki toplayabilir ve kullanabiliriz:

2.1. Bize doğrudan aktardığınız bilgiler

Platformlarımızı kullanarak, bazılarını giriş yapmak için kullandığınız ("Kişisel Bilgiler") bilgileri bize iletmeniz gerekmektedir. Özellikle formül doldururken ( kayıt formülü gibi), Finedemy'ta başka bie üyeyle iletişime geçerken, bizimle iletişime geçerken (telefonla, e-postale veya diğer tüm iletişim yollarıyla) veya bir sorunun parçası olduğunuzda.

Finedemy platfrom üyelerinin ve her bir üyenin kimlik ve ödeme

2.1.1. İsim ve soyisim, ev adresi adresi ve doğum tarihi ve eğer bir ders veren iseniz diplomanızla ilgili bilgiler, sabit ve cep telefonu numaranız, IP adresiniz, Skype/Hangouts, şifreniz vs. dahil olmak üzere Siteye kayıt için veya tarafımızca sağlanan diğer hizmetleri almak için gerekli birtakım bilgiler. Bu bilgilerden sadece adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve şifreniz zorunludur. Bunların olmaması durumunda Finedemy platformalarımızda sunulan hizmetleri sağlayamayacaktır ve Platformumuzda hesap oluşturmaya izniniz olmayacaktır:

2.1.2. Bir fotoğraf;

2.1.3. Bir posta adresi;

2.1.4. Finedemy ile gerçekleştirdiğiniz tüm konuşmaların kaydı;

2.1.5. Platformlarımız üzerinden gönderdiğiniz tüm ders talepleri veya verdiğiniz ilanların bir kaydı;

2.1.6. Site üzerinden veya başka bir şekilde gerçekleştirdiğiniz işlemler dahil olmak üzere muhasebe veya finansal işlem detayları. Bu detaylar, kredi kartı bilgileriniz, bankamatik kartı veya banka hesabı detaylarınız, Site üzerinden talep ettiğiniz veya sunduğunuz derslerin detayları;

2.1.7. Siteye yaptığınız ziyaretlerin detayları ve ulaştığınız kaynaklar;

2.1.8. Bunun dışında, değerlendirme ve anketlerimize verdiğiniz cevaplar ve topluluğumuzun başka bir üyesiyle işlenen bir dersi değerlendirmek için bıraktığınız değerlendirmeler, bu bilgilerin özellikle kullanıcı davranışının araştırılması ve analizi bağlamında kullanılması muhtemeldir;

2.1.9. Site ile ilgili bir sorun bildiriminde bulunduğunuzda sizden isteyebileceğimiz bilgiler;

2.1.10. Bu verileri toplamamızı ve işlememizi kabul ettiğinizde, konumunuzla ilgili veriler;

2.2. Otomatik topladığımız bilgiler

2.2.1. Tercihinize sunulan sosyal medya seçeneklerini kullanarak hizmetlerimize bağlandığınız durumda Finedemy bu sosyal medya hesabınızdaki bilgilerinizin bazılarına (başlıca; adınız, soyadınız, fotoğrafınız, e-posta adresiniz ve Facebook'taki arkadaş sayınız) ilgili sosyal medyanın kullanımı genel koşullarına uyarak erişim sağlayacaktır. Aynı zamanda "Beğen" gibi bazı işlevleri kullandığınızda bazı Kişisel Bilgilerinizi de toplama ihtimalimiz bulunmaktadır.

2.2.2. Her ziyaretiniz sırasında, ilgili yasalar çerçevesinde ve sizin onayınızla, sayacağımız bilgileri toplama ihtimalimiz bulunmaktadır: Hizmetlerimizi kullanmak için kullandığınız cihazlar veya ağlar, örneğin IP adresiniz, bağlantı verileriniz, kullanılan internet tarayıcı tür ve versiyonları, tarayıcınızın plugin tür ve versiyonları, kullanım sistem ve platformları gibi hizmetlerimize ulaşmak için kullandığınız ağlar, özellikle Platformumuzun farklı URL sayfalarında Platformumuzu kullanım haritanız, eriştiğiniz veya incelediğiniz içerik, kullanılan arama kelimeleri, yüklenme hataları, bazı sayfalarda kalma süresi, cihazınızın reklam tanımlaması, bize ulaşmak için kullandığınız telefon numarası ve sayfalarda etkileşim. Bu bilgileri toplamak için kullanılan teknolojiler arasında çerezleri kullanıyoruz

2.2.3. Herkese açık profilinizde görüntülenme ihtimali olan Platformumuzu kullanımınız hakkında bilgileri (yayınladığınız ilan sayısı, mesajlara cevap süreniz, kayıt tarihiniz, aldığınız yorum ve referanslar vb.) de topluyoruz.

2.3. Verilerinizin saklama süresi

Verileriniz "[email protected]" adresine silinmelerini talep etmediğiniz sürece belirsiz bir zaman aralığında güven altına alınıp saklanacaktır.

3. Topladığımız verileri nasıl kullanıyoruz?

Bu bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanıyoruz:

3.1 Sizinle bizim aramızda veya bizimle iş ortaklarımız arasında akdedilen sözleşme hükümlerini gerçekleştirmek ve talep edilen bilgi ve hizmetleri size sağlamak. Bu kullanım, ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir.

3.2 Size hizmetlerimizle ilgili bilgileri (ders talep onayları gibi) e-posta, SMS veya diğer iletişim araçlarıyla göndermek. Bu kullanım, ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir ve/veya sizin izninizle gerçekleştirilir.

3.3.Ödemelerinizi almak. Bu kullanım, ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir.

3.4 Platformlarımızdaki profilinizi kişiselleştirmenize izin vermek. Bu kullanım, sizin onayınız temelinde gerçekleştirilir.

3.5. Topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişim kurmanıza ve etkileşimde bulunmanıza izin vermek. Bu kullanım, ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir ve/veya sizin izninizle gerçekleştirilir.

3.6. Müşteri ilişkileri servisimize erişmenizi ve iletişim kurmanızı sağlamak. Bu kullanım (i) ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir, (ii) sizin onayınız ile gerçekleştirilir ve/veya (iii) yasal hakların tesisi, uygulanması veya savunulması için gereklidir.

3.7. Yürürlükteki mevzuata ve genel kullanım koşullarımıza uygunluğu sağlamak. Sizin tarafınızdan ihlal edilmesi durumunda, Platformlarımızdaki hesabınızı askıya alabiliriz; Bu kullanım (i) ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir, (ii) sizin onayınız ile gerçekleştirilir ve/veya (iii) yasal hakların tesisi, uygulanması veya savunulması için gereklidir.

3.8. Yürürlükteki yasal hükümlere uygun olarak ve yasaların gerektirdiği durumlarda rızanızla, size pazarlama, reklam ve promosyon mesajlarını ve hizmetlerimizin kullanımı, talep gönderme yöntemleri ile ilgili bilgileri göndermek veya ilginizi çekebilecek mal veya hizmetler hakkında sizlere öneride bulunmak ve tavsiyelerde bulunmak. Verilerinizi, sosyal medya platformlarında veya üçüncü taraf sitelerinde ilginizi çekebilecek reklam mesajları göndermek için de kullanmamız olasıdır. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz, sizi bu platformların sözleşme belgelerini okumaya davet ediyoruz. Bu kullanım, izninize ve/veya meşru menfaatimize (size uygun bilgileri sağlamak) dayanmaktadır.

3.9. Hizmetlerimizdeki değişiklikleri size bildirmek için. Bu kullanım, (i) ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi, (ii) yasal yükümlülüklerimize uyulması ve/veya (iii) yasal hakların tesisi, uygulanması veya savunulması için gereklidir.

3.10 Platformlarımızı yönetmek ve problem çözme, veri analizi, test, araştırma, analiz, çalışmalar ve anketler bağlamında teknik operasyonlar gerçekleştirmek. Bu kullanım, meşru menfaatimize dayanmaktadır (Platformlarımızın güvenliğini sağlamak ve özelliklerini geliştirmek).

3.11 Özellikle içeriğimizin görüntülenmesinin cihazınıza uyarlanmasını sağlamak için Platformlarımızı iyileştirmek ve optimize etmek. Bu kullanım, meşru menfaatimize dayanır (size uygun içerik sağlamak).

3.12 Dilerseniz hizmetlerimizin interaktif özelliklerini kullanabilmenize imkan sağlamak. Bu kullanım, ilgili sözleşme yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için gereklidir ve/veya sizin izninizle gerçekleştirilir.

3.13 Platformlarımızda güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamamıza yardımcı olmak. Bu kullanım, (i) meşru menfaatimize dayanmaktadır (Platformlarımızın güvenliğini sağlamak), (ii) yasal yükümlülüklerimize uymak için gerekli ve/veya (iii) yasal hakların tesisi, uygulanması veya savunulması için gereklidir.

3.14 Gönderdiğimiz reklam mesajlarının etkinliğini değerlendirmek ve üyelerimize uyarlamak. Bu kullanım, (i) meşru menfaatimize (kampanyalarımızın etkinliğini ölçmek ve optimize etmek) ve/veya (ii) sizin izninize dayanmaktadır.

4. Topladığımız bilgilerin alıcıları kimlerdir ve bu bilgileri onlara neden gönderiyoruz?

4.1. Hizmetlerimizi kullanmanın bir parçası olarak, bazı bilgileriniz, genel profiliniz aracılığıyla veya ders talebi sürecinin bir parçası olarak topluluğumuzun diğer üyelerine iletilir (örneğin, telefon numaranızı, ders yapmak istediğiniz kişilere iletiyoruz).

4.2. Ayrıca Kişisel Verilerinize erişimi olabilecek üçüncü taraf şirketlerle yakın bir şekilde çalışıyoruz, bunlar özellikle:

Size kendi platformlarındaki hesabınızın bilgilerini Finedemy profilinize entegre etmenize olanak tanıyan özellikler sunabilen sosyal medya platformları;

teknik hizmetler, ödeme hizmetleri, kimlik doğrulama veya analitik çözüm sağlayıcılar için kullandığımız taşeronlar.

4.3. Verilerinizi 4.2'de belirtilen üçüncü taraflarla sadece aşağıdaki durumlarda paylaşmaktayız:

4.4.1. Sizinle aramızdaki herhangi bir sözleşmenin ifası ile bağlantılı olarak veya hizmetlerimizi sağlamak veya iyileştirmek için bir hizmet sağlayıcı kullandığımızda (örneğin, Platformlarımız aracılığıyla yapılan ödemeler bağlamında);

4.4.2. Ders talebi sürecinin bir parçası olarak, talep edilen hizmetleri sağlamak için adınız, fotoğrafınız, cep telefonu numaranız veya e-posta adresiniz gibi bazı Kişisel Verilerinizi Platformlarımızda görüntülemekle veya başka bir üyeye iletmekle yükümlüyüz;

4.4.3. Değerlendirme sistemimizin bir parçası olarak yazdığınız değerlendirmeleri Platformlarımızda yayınlıyoruz. Adınızı ve fotoğrafınızı içeren bu değerlendirmeler, Platformlarımıza gelen tüm ziyaretçiler tarafından görülebilir;

4.4.4. Platformlarımızı iyileştirmek ve optimize etmek için arama motoru ve analiz sağlayıcılarını kullandığımızda;

4.4.5. Açıkça talep ettiğinizde (örneğin, sosyal ağlar tarafından sağlanan kimlik doğrulama yöntemlerini kullandığınızda), ortaklarımızdan biri tarafından sağlanan bir hizmete abone olduğunuzda, ortaklarımızdan birinden bir tekliften veya iyi bir plandan yararlanmayı talep ettiğinizde);

4.4.6. Bunu yapmak için yasal bir yükümlülüğümüz olduğunda veya (i) Finedemy aleyhindeki herhangi bir iddiaya yanıt vermenin, (ii) herhangi bir yasal talebe uymanın, (iii) Genel Kullanım Kuralları gibi akdedilen herhangi bir sözleşmeyi yerine getirmenin gerekli olduğuna iyi niyetle inandığımızda, (iv) halk sağlığını veya bir kişinin beden bütünlüğünü ilgilendiren bir acil durumda, (v) soruşturma ve incelemeler çerçevesinde veya (vi) Finedemy'un, üyelerinin ve daha genel olarak herhangi bir üçüncü tarafın hakları, mülkiyeti ve güvenliğini güvence altına almak amacıyla;

4.4.7. Bir şirketi veya varlıkları satmamız veya satın almamız durumunda, Kişisel Verilerinizi bu işletmenin veya bu varlıkların potansiyel satıcısı veya alıcısıyla paylaşma hakkımızı saklı tutarız.

4.4.8. Finedemy veya varlıklarının tamamı veya bir kısmı üçüncü bir şahıs tarafından alınırsa, elimizdeki veriler gerekirse yeni sahibine aktarılacaktır.

4.4.9. Yürürlükteki yasalara uygun olarak ve gerektiğinde izninizle, Kişisel Verilerinizin tamamı veya bir kısmı ve çerezler aracılığıyla toplanan bilgiler dahil olmak üzere, sizi ilgilendiren ve iş ortaklarımızdan aldığımız veya iş ortaklarımıza gönderdiğimiz verileri toplayabiliriz. Bu toplanan bilgiler yalnızca yukarıda açıklanan amaçlar için kullanılacaktır.

4.4.10. İş ortaklarımız tarafından sağlanan bağlantı hizmetleri aracılığıyla bazı bilgilerinize, özellikle Kişisel Verilerinize erişmemize izin vermeye karar verirseniz, onların gizlilik politikalarından da karşı çıkılabileceğine dikkatinizi çekeriz. İş ortaklarımız tarafından kendi platformlarında uygulanan verilerinizin toplanması veya kullanılması üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur.

4.4.11 Adınızı, profil resminizi, içeriğinizi, yayınladığımız veya geliştirdiğimiz ticari, sponsorlu veya ilişkili içerikle bağlantılı olarak kullanmamız için bize yetki veriyorsunuz.

4.5 Hesabınızı doğrudan profil bölümündeki panodan silebilir veya [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz, böylece ekibimizin bir üyesi hesabınızı silebilir. Arka ofisimizde silinen hesaplardan herhangi bir veri saklamayız.

İçeriğinizi veya bilgilerinizi herhangi bir üçüncü taraf şirkete yeniden satış için aktarmayız.

5. Mesajlarınızı nasıl kullanıyor ve modere ediyoruz?

5.1. Platformlarımız aracılığıyla topluluğumuzun diğer üyeleriyle paylaştığınız mesajları, özellikle dolandırıcılığın önlenmesi, hizmetlerimizin geliştirilmesi, kullanıcı yardımı, üyelerimizin bizimle akdedilen sözleşmelere ve özellikle de Genel Kullanım Kurallarına üyelerimizin uyumluluğunun doğrulanması amaçlarıyla okuyabiliriz. Örneğin, bir üyenin online ders talep etme sistemimizi atlatmasını önlemek için, herhangi bir iletişim bilgisi veya başka web sitelerine referans içermediğinden emin olmak için kendimize Platformlarımızda değiştirilen mesajlara göz atma ve bunları analiz etme yetkisi veriyoruz.

5.2. Topluluğumuzun diğer üyeleriyle yaptığınız iletişimleri promosyon veya hedefli reklamcılık amacıyla asla öğrenmiyoruz. Mümkün olduğunda, üyeler arasında Platformlarımız aracılığıyla gönderilen mesajları herhangi bir bireysel karar almadan denetlemek için otomatik sistemler kullanırız.

6. Size gönderdiğimiz hedefli reklamlar, SMS ve e-postalar

Geçerli mevzuata uygun olarak ve gerektiğinde izninizle, Platformlarımızda bize sağladığınız verileri ticari araştırma amaçlarıyla kullanabiliriz (örneğin (i) size haber bültenlerimizi göndermek, (ii) etkinliklerimiz veya ilginizi çekebilecek diğer haberler ve (iii) sosyal medya platformlarında veya üçüncü taraf sitelerde hedefli reklamlar yayımlamak).

Tanıtım e-postalarıyla ilgili olarak: (i) hesabınızdaki ilgili kutunun işaretini kaldırarak, (ii) her bir iletişimimizde sağlanan abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak veya (iii) bizimle iletişime geçerek aşağıdaki 13. maddede açıklandığı gibi onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

Hedefli reklamcılıkla ilgili olarak:

Sosyal medya platformlarında (ör. Facebook, Twitter): Hesabınızdaki reklam ayarlarını yapılandırarak istediğiniz zaman bu kullanıma itiraz edebilirsiniz.

7. Verileriniz nasıl ve nereye aktarılıyor?

Kişisel Verilerinizi kural olarak Avrupa Birliği içinde saklarız. Ancak, örneğin hizmet sağlayıcılarımızdan bazılarının Avrupa Birliği dışındaki ülkelerde (“Üçüncü Ülkeler”) bulunması durumunda, Kişisel Verilerinizin bir kısmını Üçüncü Ülkelere aktarırız. Bu, özellikle Avrupa Komisyonu'nun “yeterli koruma” kararı almadığı Üçüncü Ülkeler için geçerli olabilir. Böyle bir durumda, bu aktarımın geçerli düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlarız ve bir koruma düzeyini garanti eder, bireylerin mahremiyetinin ve temel haklarının yeterli düzeyde korunmasını sağlarız (özellikle Avrupa Komisyonu'nun standart sözleşme maddeleri ile). ).

Veri Koruma Görevlimize ([email protected]) yapacağınız basit bir talep üzerine, size bu aktarımlar hakkında daha fazla bilgi sağlayabiliriz (Avrupa Komisyonu'nun standart sözleşme maddeleri dahil).

8. Kişisel verileriniz üzerindeki haklarınız nelerdir?

8.1. Elimizde bulunan Kişisel Verilerinizin bir kopyasını alma hakkına sahipsiniz ("erişim hakkı").

8.2. Ayrıca Kişisel Verilerinizin silinmesini ve hatalı veya eski Kişisel Verilerin düzeltilmesini (“silme hakkı ve düzeltme hakkı”) [email protected] adresinden bize yazarak talep edebilirsiniz. Kanunen gerekli olduğunda veya bunu yapmak için meşru bir nedenimiz olduğunda sizinle ilgili belirli bilgileri saklayabileceğimizi lütfen unutmayın. Örneğin, dolandırıcılık yaptığınızı veya Genel Kullanım Koşullarımızı ihlal ettiğinizi düşünüyorsak ve topluluğumuz için geçerli olan kuralları atlamanızı engellemek istiyorsak bu durum geçerli olacaktır.

8.3. Ayrıca, kendi özel durumlarla ilgili nedenlerle, (i) Kişisel Verilerinizin doğrudan pazarlama amaçlarıyla kullanılmasına veya meşru menfaatimiz temelinde yürütülen işlemlere karşı çıkma hakkınız bulunur ("karşı çıkma hakkı").

8.4. Kişisel Verileriniz üzerinde gerçekleştirilen kullanımı sınırlandırma hakkına sahipsiniz (“sınırlama hakkı”). Lütfen bu hakkın yalnızca (i) Kişisel Verilerinizin doğruluğunu doğrulamamıza izin veren süre boyunca Kişisel Verilerinizin doğruluğuna itiraz ettiğinizde; (ii) tarafımızca yasa dışı işlem yapılması durumunda ve bunların silinmesi yerine kullanımının sınırlandırılmasını talep etmeniz durumunda, (iii) kullanım amaçları için artık kişisel verilere ihtiyacımızın olmaması, ancak bunlar yine de yasal hakların tesisi, uygulanması veya savunulması; iv) takip ettiğimiz meşru sebeplerin sizinkinden üstün olup olmadığına dair doğrulama süresi boyunca itiraz hakkınızı kullanmanız durumunda geçerli olacağını unutmayınız.

8.5. Haklarınıza saygı göstermediğimizi düşünüyorsanız, yetkili denetim makamına şikayette bulunma veya yetkili mahkemelerden tazminat alma hakkınız vardır.

8.6. Ayrıca verilerinizin taşınabilirliği, yani bize sağladığınız yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir Kişisel Verileri alma ve bu verileri başka bir veri denetleyicisine iletme hakkına da sahipsiniz (“taşınabilirlik hakkı”).

8.7. Ayrıca, vefatınızdan sonra Kişisel Verilerinizin akıbeti ile ilgili direktifler belirleme hakkına da sahipsiniz.

8.8. Bu hakları kullanmak için aşağıdaki 13. Maddede tanımlanan prosedürlere göre Kişisel Verileri Koruma Görevlimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

8.9. Şifrenizin gizliliği

Platformlarımızda hesabınıza erişmek için seçtiğiniz şifrenin gizliliğinden siz sorumlusunuz.

Bu şifreyi gizli tutmayı ve kimseye vermemeyi kabul edersiniz.

8.10. Tüketici Yasası'nın 223-2. maddesi uyarınca, hem öğrenciler hem de Finedemy öğretmenleri, telefon görüşmesine karşı çıkan bir listeye dahil olabilirler.

9. Diğer web sitelerine ve sosyal ağlara bağlantılar

Platformlarımız zaman zaman ortaklarımızın veya üçüncü taraf şirketlerin web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen bu web sitelerinin kendi gizlilik politikalarına sahip olduğunu ve bu bağlantılara tıkladığınızda toplanan bilgilerin bu siteler tarafından kullanılmasından sorumlu olmadığımızı unutmayın. Kişisel Verilerinizi bu sitelere iletmeden önce sizi bu sitelerin gizlilik politikalarını okumaya davet ediyoruz.

10. Gizlilik politikamızın değiştirilmesi

Bu gizlilik politikasını zaman zaman değiştirebiliriz. Gerektiğinde sizi bilgilendireceğiz ve/veya onayınızı isteyeceğiz. Gizlilik politikamızdaki değişikliklerden veya güncellemelerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

11. İletişim

Bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya kişisel verilerinizle ilgili herhangi bir talebiniz için bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz:

- [email protected] adresinden Veri Koruma Görevlimize bir e-posta gönderme

3. Cayma hakkı muafiyeti

Öğretmen Premium alımınız talebiniz üzerine başlatıldığında ve talepleri görüntülemeye başladığınızda cayma hakkınızı kaybetmiş olursunuz ve bu sebepten ötürü Öğretmen Premium aboneliğinizi iptal edemezsiniz.