Öğretmen hakkında

1992 Viyana doğumluyum. Viyana Güzel Sanatlar lisesinde Moda Tasarım Bölümü okudum. Lisans eğitimimi Sporakademi Wien de tamamladım. Eğitim süresinin yanı sıra pilates ve yoga dersleri vermeye başladım. 2016 yılında Türkiye'ye kesin dönüş yaptım. İstanbul'da spor eğitmenliğine devam ettim. Macfit ve aletli pilates stüdyolarında antrenörlük yaptım. Bir yandan da özel almanca dersleri verdim. 2019 - 2021 yılları arasında Studio Oyuncuları okulunda tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldım. Şuan her iki mesleğimi de aktif olarak ve çok severek uyguluyorum.Dersle ilgili bilgiler

İster online ister yüzyüze kişiye özel antrenman olarak tanımlanan bu süreçte öğrencilerin gereksinimlerine göre bir yol haritası çizilir. Bu yolculukta danışanlarımın yaşam şekli, beslenme alışkanlıkları, sağlık durumu, hedefleri ve benzer pek çok unsur etkilidir. Birlikte planlı, programlı, yararlı ve eğlenceli bir egzersiz süreci gerçekleştirmek için sabırsızlıkla bekliyorum.

Mezun olduğu okul Sporakademi Viyana
Öğretmenlik tecrübesi 10+ yıl
Öğrenci sayısı 0
Finedemy yaşı 1 yıl

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yap veya üye ol!

Yorum yapmak için giriş yap veya üye ol!

Yapmış olduğun yorum Finedemy'i daha iyi bir platforma dönüştürmemiz için çok önemli, yorum yapmak için giriş yap veya üye ol.