Öğretmen hakkında

Gemi makinistliği ile geçen 2 yılın ardından, 27 ülke gezme fırsatı yakaladım. Yabancı dilin öğrenimini ve gerekliliğini birebir yaşayarak öğrenmiş bulundum. Mesleğimi bırakma kararı alıp Londra'ya yerleştim ve orada da iki yıl yaşayarak, kaldığım süre boyunca eğitim gördüm. C2 seviyesinde uzun bir süre eğitim alarak, her yabancı dil sınavı için yeterliliğe eriştim. Son 3 yıldır ise, İngilizce eğitmenlik yapıyorum ve en çok da öğretirken yeni bilgileri keşfetmeyi seviyorum.

Dersle ilgili bilgiler

Derslerimizi yüzyüze veya online şekilde işliyoruz. Öncelikle bir dil deneme testi ile başlayacağız. Seviyemizi tartıp, üzerine "henüz" öğrenmediklerimizi ekliyoruz. Var olan bilgilerinizin üzerine katıyoruz,
ihtiyaca göre tekrar yapıyoruz. Ve her an öğreniyoruz, İngilizce sohbet ederken bile. Londra aksanı kullanmaya çalışarak, yurtdışına hazırlık olarak en temelden telaffuz ediyoruz. Kısacası ihtiyacımız olanı öğreniyoruz arkadaşlar. Var olanı da geliştiriyoruz.

Mezun olduğu okul Bayswater College / Edgware Academy
Öğretmenlik tecrübesi
Öğrenci sayısı 0
Finedemy yaşı 3 gün

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yap veya üye ol!

Yorum yapmak için giriş yap veya üye ol!

Yapmış olduğun yorum Finedemy'i daha iyi bir platforma dönüştürmemiz için çok önemli, yorum yapmak için giriş yap veya üye ol.